Inauguracja Nordic Walking przez Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza

Dodał: Adam Trojanowski ·

Przedszkolaki ruszyły z projektem. Wzięły kije w ręce i zaczęły piękna przygodę. Ruch, zdrowie i zabawa, a w tle piękno przyrody i naszego miasta. To będzie nam towarzyszyć w tym roku.